Doprava zdarma již od 1999 Kč

Časté dotazy

O nás

 • Jste plátci DPH?
  Ne, plátci DPH nejsme.
 • Můžu si zboží vyzvednout na Vaší provozovně?
  Můžeme Vám nabídnout osobní vyzvednutí v Hrochově Týnci či ve Skutči v Pardubickém kraji. Osobní vyzvednutí je ale možné zprostředkovat pouze po předešlé domluvě.
 • Nabízíte slevy pro firmy, ochranné stanice apod.?
  Pro zboží, které přímo nevyrábíme, můžeme nabídnout slevu na základě dodavatele. U zboží, které vyrábíme přímo my, záleží na dostupnosti položek a na rychlosti výroby. Pro nejlepší odpověď nás kontaktujte přímo zde.
 • Nabízíte velko-množstevní slevy?
  V tomto případě záleží na druhu zboží a na počtu odebíraných kusů. Pro zboží, které přímo nevyrábíme, můžeme nabídnout slevu na základě dodavatele. U zboží, které vyrábíme přímo my, záleží na dostupnosti položek a na rychlosti výroby. Pro nejlepší odpověď nás kontaktujte přímo zde.
 • Kde odvádíte recyklační poplatky?
  Recyklační poplatky odvádíme u kolektivního systémů REMA Systém, a.s.. Recyklační poplatky jsou uváděny dle aktuálního sazebníku a jsou uváděny bez DPH.
 • Našel jsem nějakou chybu (na webu, v produktu apod.), co mám dělat?
  Kontaktujte nás prosím zde.
 • Neděláte si ze čmeláků jen business na vydělávání peněz?
  „Bohužel“ to opravdu není takto jednoduché. I když se naše ceny můžou zdát někomu vysoké, na Čmelo-Počítačích opravdu nevyděláváme částky, které by se dali označit jako velké. A to hned z několika důvodů: 1. Sestavení Čmelo-Počítače trva mnoho hodin a je k němu potřeba sada přesných postupů. Sestavení opravdu není záležitost půl hodiny. 2. Čmelo-Počítač je tzv. mikropočítač. Ten ke své funkčnosti potřebuje software – program naprogramovaný přímo pro funkce Čmelo-Počítače. Tento software trvá naprogramovat obrovské množství času (až stovky hodin) a další nemalé množství trvá jeho otestování. Veškerý software si programujeme sami, neplatíme si žádné externisty. 3. Musíme splnit veškerou legislativu. Je to bohužel nutné a nejde se tomu nijak vyhnout. Čmelo-Počítač je navíc elektronické zařízení, kde je legislativa více složitější a komplikovanější.Opravdu se nesnažíme ze čmeláků dělat jen čistý business, ale chceme dělat funkční produkt, za který budeme adekvátně odměněni a kdy víme, že do budoucna budeme mít dost prostředků na vývoj dalších a lepších projektů, které budou pomáhat další lidem, kterým není příroda lhostejná.

Vše o objednávce

 • Jak dlouho vám trvá odeslání objednávky?
  Pokud máme všechno zboží na skladě, objednávku Vám pošleme během pár pracovních dní. V případě, kdy je nutné nejprve produkt vyrobit či není na skladě, udáváme dodací lhůtu v popisu daného produktu.
 • Jaké způsoby dopravy nabízíte?
  Veškeré informace o dopravě můžete nalézt zde.
 • Zboží jsem poškodil/ je po záruční lhůtě a rozbilo se, můžete mi nabídnout servis?
  Servis zboží nabízíme pro každý výrobek. Nejprve nás ale kontraktujte na této stránce. Následně se pokusíme odhadnout, zda vadu dokážete opravit sami, či ho bude nutné výrobek zaslat nám. V případě odeslání k nám Vám bude také vyčíslená přibližná cena opravy.
 • Chtěl bych využít mé právo na vrácení starého výrobku při nákupu nového
  Kontaktujte nás prosím zde.
 • Zboží přišlo poškozené či nefunkční
  Omlouváme se za vzniklé komplikace. Kontaktujte nás prosím zde.
 • Zboží se rozbilo či přestalo fungovat
  Omlouváme se za vzniklé komplikace. Kontaktujte nás prosím zde.