Doprava zdarma již od 1999 Kč

FAQs

Může Čmelo-Topení fungovat samostatně?

Ne, Čmelo-Topení vyžaduje ke své funkčnosti připojený a zapnutý Čmelo-Počítač STANDARD. Nejedná se tedy o samostatně funkční produkt.

Jakou barvu displeje si mám vybrat?

Text zeleného displeje je černě zabarven a tak je trochu lépe čitelný při zhasnutém podsvícení displeje. Modrý displej má naopak bíle podsvícený text. Dle našeho názoru je modrý displej o něco hezčí, ale nemusí být tak praktický. Záleží ale čistě na Vás!

Jakou barvu krabičky si mám vybrat?

Záleží jen čistě na Vás a na tom, jaká barva se Vám líbí nejvíce!

Neděláte si ze čmeláků jen business na vydělávání peněz?

„Bohužel“ to opravdu není takto jednoduché. I když se naše ceny můžou zdát někomu vysoké, na Čmelo-Počítačích opravdu nevyděláváme částky, které by se dali označit jako velké. A to hned z několika důvodů: 1. Sestavení Čmelo-Počítače trva mnoho hodin a je k němu potřeba sada přesných postupů. Sestavení opravdu není záležitost půl hodiny. 2. Čmelo-Počítač…
Read more

Zboží se rozbilo či přestalo fungovat

Omlouváme se za vzniklé komplikace. Kontaktujte nás prosím zde.

Zboží přišlo poškozené či nefunkční

Omlouváme se za vzniklé komplikace. Kontaktujte nás prosím zde.

Zboží jsem poškodil/ je po záruční lhůtě a rozbilo se, můžete mi nabídnout servis?

Servis zboží nabízíme pro každý výrobek. Nejprve nás ale kontraktujte na této stránce. Následně se pokusíme odhadnout, zda vadu dokážete opravit sami, či ho bude nutné výrobek zaslat nám. V případě odeslání k nám Vám bude také vyčíslená přibližná cena opravy.

Kde odvádíte recyklační poplatky?

Recyklační poplatky odvádíme u kolektivního systémů REMA Systém, a.s.. Recyklační poplatky jsou uváděny dle aktuálního sazebníku a jsou uváděny bez DPH.