Doprava zdarma již od 1999 Kč

FAQ Category: O nás

Neděláte si ze čmeláků jen business na vydělávání peněz?

„Bohužel“ to opravdu není takto jednoduché. I když se naše ceny můžou zdát někomu vysoké, na Čmelo-Počítačích opravdu nevyděláváme částky, které by se dali označit jako velké. A to hned z několika důvodů: 1. Sestavení Čmelo-Počítače trva mnoho hodin a je k němu potřeba sada přesných postupů. Sestavení opravdu není záležitost půl hodiny. 2. Čmelo-Počítač…
Read more

Kde odvádíte recyklační poplatky?

Recyklační poplatky odvádíme u kolektivního systémů REMA Systém, a.s.. Recyklační poplatky jsou uváděny dle aktuálního sazebníku a jsou uváděny bez DPH.

Nabízíte velko-množstevní slevy?

V tomto případě záleží na druhu zboží a na počtu odebíraných kusů. Pro zboží, které přímo nevyrábíme, můžeme nabídnout slevu na základě dodavatele. U zboží, které vyrábíme přímo my, záleží na dostupnosti položek a na rychlosti výroby. Pro nejlepší odpověď nás kontaktujte přímo zde.

Nabízíte slevy pro firmy, ochranné stanice apod.?

Pro zboží, které přímo nevyrábíme, můžeme nabídnout slevu na základě dodavatele. U zboží, které vyrábíme přímo my, záleží na dostupnosti položek a na rychlosti výroby. Pro nejlepší odpověď nás kontaktujte přímo zde.

Můžu si zboží vyzvednout na Vaší provozovně?

Můžeme Vám nabídnout osobní vyzvednutí v Hrochově Týnci či ve Skutči v Pardubickém kraji. Osobní vyzvednutí je ale možné zprostředkovat pouze po předešlé domluvě.

Jste plátci DPH?

Ne, plátci DPH nejsme.